Lhůty, pravidla a další informace o zapisování do katastru

Katastralní úrad České Budějovice

Katastrální úřad pro Jihočeský kraj se nachází právě v Českých Budějovicích, a to konkrétně na Lidického třídě 124/11. Tento úřad v Českých Budějovicích má samozřejmě nějakou svoji územní působnost, což znamená, že působí pouze pro určité vesnice.

Může se třeba stát, že pokud jsou dvě vesnice přímo vedle sebe, tak jedna bude spadat pod katastrální úřad jednoho kraje a druhů bude spadat pod katastrální úřad dalšího kraje. Každopádně pokud se budete chtít podívat na všechny vesnice, města, městyse, které spadají pod katastrální úřad Jihočeského kraje, který se nachází v Českých Budějovicích, můžete se podívat na oficiální stránky tohoto úřadu.

Tyto informace naleznete konkrétně v kategorii Územní působnost. Pokud budete chtít na úřad z nějakého důvodu zavítat, tak se první pro jistotu podívejte na otevírací hodiny úřadu, abyste náhodou nejezdili zbytečně. Například pro veřejnost je úřad otevřený pouze v pondělí a ve středu od osmi do pěti hodin a v pátek od osmi do jedné hodiny. Na druhou stranu pro geodety je úřad otevřený v úterý a ve čtvrtek od osmi do dvou hodin.

Podatelna tohoto katastrálního úřadu pak funguje klasicky každý den od osmi hodin do dvou nebo do pěti odpoledne.

Komentáře jsou uzavřeny.