Lhůty, pravidla a další informace o zapisování do katastru

Katastralní úřad Brno venkov

Katastrálních úřadů je v každém kraji poměrně veliké množství, přičemž Brno – venkov není samozřejmě výjimkou pro Jihomoravský kraj. Tento katastrální úřad se nachází konkrétně na ulici Úzká čísla popisného 471/6.

Pokud budete chtít tento katastrální úřad pro městskou část Brno – venkov navštívit, podívejte se první na úřední hodiny, abyste nevážili celou cestu zbytečně. Pro veřejnost je tento úřad otevřený každý den, a to od osmi hodin do pěti, do tří nebo v pátek do dvanácti. Pro geodety je tento úřad otevřený na objednání v úterý a ve čtvrtek od osmi do dvou hodin odpoledne. Podatelna je pak opět otevřena každý den v otevíracích hodinách stejně jako pro veřejnost.

Oddíl státní správy a samosprávy je na tomto katastrálním úřadě otevřený v úterý a ve čtvrtek, a to od osmi do dvanácti a po polední pauze od půl jedné do půl druhé. Pokud chcete navštívit tento úřad poprvé, tak se nejprve ujistěte, že opravdu pod úřad pro Brno – venkov spadáte. Zjistíte to na oficiálních stránkách tohoto úřadu na internetu, kde jsou vypsána všechna města, vesnice a další útvary, které pod tento katastrální úřad spadají.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Katastrální úřady a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.